Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Narutowicza - pl. Dąbrowskiego
kierunek:
Nowosolna
5
51
A
6
21
A
51
A
7
11
A
21
B
51
A
8
21
A
41
A
9
01
A
21
A
31
A
41
B
10
01
A
21
A
41
A
11
01
B
21
A
41
A
12
01
A
21
A
41
A
13
01
A
21
A
31
A
41
B
14
01
A
21
A
41
A
15
01
A
21
B
41
A
16
01
A
21
A
41
A
17
01
A
21
A
31
A
41
B
18
01
A
21
A
41
A
19
01
A
21
A
41
A
51
A
20
01
B
21
A
41
A
21
01
A
21
A
41
A
22
01
A
21
A
41
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna