Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Strykowska - Inflancka
kierunek:
Nowosolna
3
40
B
4
09
A
5
14
A
6
56
A
7
8
9
10
11
12
22
A
13
14
20
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna