Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Strykowska - Inflancka
kierunek:
Nowosolna
4
28
B
48
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna