Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Wojska Polskiego - Palki
kierunek:
Nowosolna
3
43
B
4
12
A
5
17
A
6
59
A
7
8
9
10
11
12
25
A
13
14
23
A
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna