Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Wojska Polskiego - Łomnicka
kierunek:
Nowosolna
3
44
B
4
13
A
31
B
46
A
5
01
A
11
B
18
A
31
B
41
A
51
B
6
11
B
31
A
51
B
7
00
A
12
B
22
A
42
A
52
A
8
12
B
32
A
52
A
9
12
A
22
A
32
A
52
A
10
12
B
32
A
52
A
11
12
A
32
A
52
A
12
12
A
26
A
32
B
42
A
52
A
13
14
A
34
A
54
A
14
04
A
14
A
24
A
34
B
54
A
15
04
A
14
A
24
A
34
B
54
A
16
04
B
14
A
34
A
44
A
54
B
17
14
A
34
A
54
B
18
14
A
34
A
54
B
19
11
A
31
A
51
A
20
11
A
31
A
51
A
21
11
A
21
B
31
A
51
A
22
11
A
31
A
51
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna