Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Wojska Polskiego - Łomnicka
kierunek:
Nowosolna
4
32
B
52
A
5
11
A
31
A
51
A
6
11
A
31
A
41
A
51
B
7
12
A
32
A
52
A
8
12
A
32
A
52
A
9
02
A
12
B
32
A
52
A
10
12
A
32
A
52
A
11
12
A
22
A
32
B
52
A
12
12
A
32
A
52
A
13
12
A
32
A
42
A
52
B
14
12
A
32
A
52
A
15
12
A
32
B
52
A
16
12
A
32
A
52
A
17
12
A
32
A
42
A
52
B
18
12
A
32
A
52
A
19
11
A
31
A
51
A
20
01
A
11
B
31
A
51
A
21
11
A
31
A
51
A
22
11
A
31
A
51
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna