Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Wojska Polskiego - Łomnicka
kierunek:
Nowosolna
5
01
A
31
A
6
01
A
31
A
7
01
A
21
A
31
B
8
01
A
31
A
51
A
9
11
A
31
A
41
A
51
B
10
11
A
31
A
51
A
11
11
B
31
A
51
A
12
11
A
31
A
51
A
13
11
A
31
A
41
A
51
B
14
11
A
31
A
51
A
15
11
A
31
B
51
A
16
11
A
31
A
51
A
17
11
A
31
A
41
A
51
B
18
11
A
31
A
51
A
19
11
A
31
A
51
A
20
01
A
11
B
31
A
51
A
21
11
A
31
A
51
A
22
11
A
31
A
51
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna