Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Śnieżna
kierunek:
Nowosolna
3
46
B
4
15
A
33
B
48
A
5
03
A
13
B
20
A
33
B
43
A
53
B
6
13
B
33
A
53
B
7
02
A
14
B
24
A
44
A
54
A
8
14
B
34
A
54
A
9
14
A
24
A
34
A
54
A
10
14
B
34
A
54
A
11
14
A
34
A
54
A
12
14
A
28
A
34
B
44
A
54
A
13
16
A
36
A
56
A
14
06
A
16
A
26
A
36
B
56
A
15
06
A
16
A
26
A
36
B
56
A
16
06
B
16
A
36
A
46
A
56
B
17
16
A
36
A
56
B
18
16
A
36
A
56
B
19
13
A
33
A
53
A
20
13
A
33
A
53
A
21
13
A
23
B
33
A
53
A
22
13
A
33
A
53
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna