Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Ch M1
kierunek:
Nowosolna
3
47
B
4
16
A
34
B
49
A
5
04
A
14
B
21
A
34
B
44
A
54
B
6
14
B
34
A
54
B
7
03
A
15
B
25
A
45
A
55
A
8
15
B
35
A
55
A
9
15
A
25
A
35
A
55
A
10
15
B
35
A
55
A
11
15
A
35
A
55
A
12
15
A
29
A
35
B
45
A
55
A
13
17
A
37
A
57
A
14
07
A
17
A
27
A
37
B
57
A
15
07
A
17
A
27
A
37
B
57
A
16
07
B
17
A
37
A
47
A
57
B
17
17
A
37
A
57
B
18
17
A
37
A
57
B
19
14
A
34
A
54
A
20
14
A
34
A
54
A
21
14
A
24
B
34
A
54
A
22
14
A
34
A
54
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna