Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Janosika
kierunek:
Nowosolna
3
50
B
4
19
A
37
B
52
A
5
07
A
17
B
24
A
37
B
47
A
57
B
6
17
B
37
A
57
B
7
06
A
18
B
28
A
48
A
58
A
8
18
B
38
A
58
A
9
18
A
28
A
38
A
58
A
10
18
B
38
A
58
A
11
18
A
38
A
58
A
12
18
A
32
A
38
B
48
A
58
A
13
20
A
40
A
14
00
A
10
A
20
A
30
A
40
B
15
00
A
10
A
20
A
30
A
40
B
16
00
A
10
B
20
A
40
A
50
A
17
00
B
20
A
40
A
18
00
B
20
A
40
A
19
00
B
17
A
37
A
57
A
20
17
A
37
A
57
A
21
17
A
27
B
37
A
57
A
22
17
A
37
A
57
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna