Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Janosika
kierunek:
Nowosolna
5
07
A
37
A
6
07
A
37
A
7
07
A
27
A
37
B
8
07
A
37
A
57
A
9
17
A
37
A
47
A
57
B
10
17
A
37
A
57
A
11
17
B
37
A
57
A
12
17
A
37
A
57
A
13
17
A
37
A
47
A
57
B
14
17
A
37
A
57
A
15
17
A
37
B
57
A
16
17
A
37
A
57
A
17
17
A
37
A
47
A
57
B
18
17
A
37
A
57
A
19
17
A
37
A
57
A
20
07
A
17
B
37
A
57
A
21
17
A
37
A
57
A
22
17
A
37
A
57
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna