Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Marmurowa
kierunek:
Nowosolna
3
52
B
4
21
A
39
B
54
A
5
09
A
19
B
26
A
39
B
49
A
59
B
6
19
B
39
A
59
B
7
08
A
20
B
30
A
50
A
8
00
A
20
B
40
A
9
00
A
20
A
30
A
40
A
10
00
A
20
B
40
A
11
00
A
20
A
40
A
12
00
A
20
A
34
A
40
B
50
A
13
00
A
22
A
42
A
14
02
A
12
A
22
A
32
A
42
B
15
02
A
12
A
22
A
32
A
42
B
16
02
A
12
B
22
A
42
A
52
A
17
02
B
22
A
42
A
18
02
B
22
A
42
A
19
02
B
19
A
39
A
59
A
20
19
A
39
A
59
A
21
19
A
29
B
39
A
59
A
22
19
A
39
A
59
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna