Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Karkonoska
kierunek:
Nowosolna
3
53
B
4
22
A
40
B
55
A
5
10
A
20
B
27
A
40
B
50
A
6
00
B
20
B
40
A
7
00
B
09
A
21
B
31
A
51
A
8
01
A
21
B
41
A
9
01
A
21
A
31
A
41
A
10
01
A
21
B
41
A
11
01
A
21
A
41
A
12
01
A
21
A
35
A
41
B
51
A
13
01
A
23
A
43
A
14
03
A
13
A
23
A
33
A
43
B
15
03
A
13
A
23
A
33
A
43
B
16
03
A
13
B
23
A
43
A
53
A
17
03
B
23
A
43
A
18
03
B
23
A
43
A
19
03
B
20
A
40
A
20
00
A
20
A
40
A
21
00
A
20
A
30
B
40
A
22
00
A
20
A
40
A
23
00
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna