Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Olkuska
kierunek:
Nowosolna
3
54
B
4
23
A
41
B
56
A
5
11
A
21
B
28
A
41
B
51
A
6
01
B
21
B
41
A
7
01
B
10
A
22
B
32
A
52
A
8
02
A
22
B
42
A
9
02
A
22
A
32
A
42
A
10
02
A
22
B
42
A
11
02
A
22
A
42
A
12
02
A
22
A
36
A
42
B
52
A
13
02
A
24
A
44
A
14
04
A
14
A
24
A
34
A
44
B
15
04
A
14
A
24
A
34
A
44
B
16
04
A
14
B
24
A
44
A
54
A
17
04
B
24
A
44
A
18
04
B
24
A
44
A
19
04
B
21
A
41
A
20
01
A
21
A
41
A
21
01
A
21
A
31
B
41
A
22
01
A
21
A
41
A
23
01
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna