Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Hiacyntowa
kierunek:
Nowosolna
3
56
B
4
25
A
43
B
58
A
5
13
A
23
B
30
A
43
B
53
A
6
03
B
23
B
43
A
7
03
B
12
A
24
B
34
A
54
A
8
04
A
24
B
44
A
9
04
A
24
A
34
A
44
A
10
04
A
24
B
44
A
11
04
A
24
A
44
A
12
04
A
24
A
38
A
44
B
54
A
13
04
A
26
A
46
A
14
06
A
16
A
26
A
36
A
46
B
15
06
A
16
A
26
A
36
A
46
B
16
06
A
16
B
26
A
46
A
56
A
17
06
B
26
A
46
A
18
06
B
26
A
46
A
19
06
B
23
A
43
A
20
03
A
23
A
43
A
21
03
A
23
A
33
B
43
A
22
03
A
23
A
43
A
23
03
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)
A - Kurs do przystanku Nowosolna