Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Tatarkiewicza
kierunek:
Nowosolna
3
59
B
4
46
B
5
26
B
46
B
6
06
B
26
B
7
06
B
27
B
8
27
B
9
10
27
B
11
12
47
B
13
14
49
B
15
49
B
16
19
B
17
09
B
18
09
B
19
09
B
20
21
36
B
22
23
06
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)