Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Tatarkiewicza
kierunek:
Nowosolna
7
46
B
8
9
10
06
B
11
26
B
12
13
14
06
B
15
46
B
16
17
18
06
B
19
20
26
B
21
22
23
06
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)