Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Brzezińska - Autostrada A1
kierunek:
Nowosolna
4
00
B
47
B
5
27
B
47
B
6
07
B
27
B
7
07
B
28
B
8
28
B
9
10
28
B
11
12
48
B
13
14
50
B
15
50
B
16
20
B
17
10
B
18
10
B
19
10
B
20
21
37
B
22
23
07
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)