Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Teolin
kierunek:
Nowosolna
4
04
B
51
B
5
31
B
51
B
6
11
B
31
B
7
11
B
32
B
8
32
B
9
10
32
B
11
12
52
B
13
14
54
B
15
54
B
16
24
B
17
14
B
18
14
B
19
14
B
20
21
41
B
22
23
11
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)