Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Lipiny 67
kierunek:
Nowosolna
4
06
B
53
B
5
33
B
53
B
6
13
B
33
B
7
13
B
34
B
8
34
B
9
10
34
B
11
12
54
B
13
14
56
B
15
56
B
16
26
B
17
16
B
18
16
B
19
16
B
20
21
43
B
22
23
13
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)