Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Lipiny 67
kierunek:
Nowosolna
7
53
B
8
9
10
13
B
11
33
B
12
13
14
13
B
15
53
B
16
17
18
13
B
19
20
33
B
21
22
23
13
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)