Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Paprotnia
kierunek:
Nowosolna
4
10
B
57
B
5
37
B
57
B
6
17
B
37
B
7
17
B
38
B
8
38
B
9
10
38
B
11
12
58
B
13
14
15
00
B
16
00
B
30
B
17
20
B
18
20
B
19
20
B
20
21
47
B
22
23
17
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)