Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Paprotnia
kierunek:
Nowosolna
4
58
B
5
6
7
17
B
8
9
38
B
10
11
58
B
12
13
14
18
B
15
58
B
16
17
18
18
B
19
20
37
B
21
22
23
17
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)