Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Paprotnia
kierunek:
Nowosolna
7
57
B
8
9
10
17
B
11
37
B
12
13
14
17
B
15
57
B
16
17
18
17
B
19
20
37
B
21
22
23
17
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)