Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Paprotnia I
kierunek:
Nowosolna
7
58
B
8
9
10
18
B
11
38
B
12
13
14
18
B
15
58
B
16
17
18
18
B
19
20
38
B
21
22
23
18
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)