Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Łódzka Nż (Brzeziny)
kierunek:
Nowosolna
4
13
B
5
00
B
40
B
6
00
B
20
B
40
B
7
20
B
41
B
8
41
B
9
10
41
B
11
12
13
01
B
14
15
03
B
16
03
B
33
B
17
23
B
18
23
B
19
23
B
20
21
50
B
22
23
20
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)