Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Kościuszki(Brzeziny)
kierunek:
Nowosolna
4
15
B
5
02
B
42
B
6
02
B
22
B
42
B
7
22
B
43
B
8
43
B
9
10
43
B
11
12
13
03
B
14
15
05
B
16
05
B
35
B
17
25
B
18
25
B
19
25
B
20
21
52
B
22
23
22
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)