Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Kościuszki(Brzeziny)
kierunek:
Nowosolna
8
02
B
9
10
22
B
11
42
B
12
13
14
22
B
15
16
02
B
17
18
22
B
19
20
42
B
21
22
23
22
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)