Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Piotrkowska - Brzeźna
kierunek:
Kusocińskiego
6
21
51
7
21
51
8
21
51
9
22
43
10
03
23
43
11
03
23
43
12
03
23
43
13
03
23
44
14
04
24
43
15
04
23
44
16
03
23
43
17
03
23
43
18
02
22
42
19
02
22
42
20
02
22
42
21
02
22
42
22
02
22
42
54
A
23
14
A
34
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady