Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Felińskiego - Gojawiczyńskiej
kierunek:
Kusocińskiego
4
28
5
02
22
42
6
02
20
35
50
7
05
20
35
50
8
05
20
35
50
9
05
20
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
20
35
50
15
05
20
35
50
16
05
20
35
50
17
05
22
42
54
A
18
02
22
42
19
02
13
A
22
42
20
02
22
42
21
02
22
42
22
02
22
41
A
23
01
A
12
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady