Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Tatrzańska - Dąbrowskiego
kierunek:
Kusocińskiego
4
46
5
06
26
46
6
06
26
46
7
06
27
47
8
07
27
47
9
07
27
47
10
07
27
47
11
07
27
47
12
07
28
48
13
08
28
48
14
08
27
47
15
07
27
47
16
07
27
47
17
06
26
46
18
06
26
46
19
06
26
46
20
06
26
46
21
06
26
46
22
06
26
46
A
23
06
A
20
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady