Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Śmigłego Rydza - Przybyszewskiego
kierunek:
Kusocińskiego
4
39
5
13
33
53
6
13
31
46
7
01
17
32
47
8
02
17
32
47
9
02
17
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
02
17
32
47
15
02
17
32
47
16
02
17
32
47
17
02
17
34
54
18
06
A
14
34
54
19
14
25
A
34
53
20
13
33
53
21
13
33
53
22
13
33
52
A
23
12
A
23
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady