Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
55
Śmigłego Rydza - Przybyszewskiego
kierunek:
Kusocińskiego
4
52
5
12
32
52
6
12
32
52
7
12
33
53
8
13
33
53
9
14
34
54
10
14
34
54
11
14
34
54
12
14
35
55
13
15
35
55
14
15
34
54
15
14
34
54
16
14
34
54
17
13
33
52
18
12
32
52
19
12
32
52
20
12
32
52
21
12
32
52
22
12
32
52
A
23
12
A
26
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady