Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Paderewskiego - Tuszyńska
kierunek:
Tuszyńska(Rzgów)
5
24
6
44
7
8
14
A
9
44
A
10
11
06
12
18
A
13
14
14
14
A
15
14
16
14
A
17
42
18
19
06
20
36
A
21
24
22
44
A - Kurs do przystanku Ct Ptak Mandoria