Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Rudzka - Nasienna Nż (Rzgów)
kierunek:
Tuszyńska(Rzgów)
5
41
6
7
01
8
31
A
9
10
01
A
11
23
12
35
A
13
31
14
31
A
15
31
16
31
A
17
59
18
19
23
20
53
A
21
41
22
23
01
A - Kurs do przystanku Ct Ptak Mandoria