Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Łódzka - Kopernika Nż (Rzgów)
kierunek:
Tuszyńska(Rzgów)
5
45
6
7
05
8
35
A
9
10
05
A
11
27
12
39
A
13
35
14
35
A
15
35
16
35
A
17
18
03
19
27
20
57
A
21
45
22
23
05
A - Kurs do przystanku Ct Ptak Mandoria