Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
56
Łódzka - Bema Nż (Rzgów)
kierunek:
Tuszyńska(Rzgów)
5
46
6
7
06
8
36
A
9
10
06
A
11
28
12
40
A
13
36
14
36
A
15
36
16
36
A
17
18
04
19
28
20
58
A
21
46
22
23
06
A - Kurs do przystanku Ct Ptak Mandoria