Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
59
Kilińskiego - Poznańska
kierunek:
Radogoszcz Wschód
6
06
36
7
06
36
8
06
26
48
9
08
28
48
10
08
28
48
11
08
28
48
12
08
28
48
13
08
28
48
14
08
28
48
15
08
28
48
16
08
28
48
17
08
28
48
18
08
28
48
19
08
28
48
20
08
28
48
21
08
28
48
22
08
18
A
38
A
58
A
A - Kurs do przystanku Limanowskiego - Zajezdnia Limanowskiego