Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6.
Tuwima - Boya-Żeleńskiego (Zgierz)
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
5
24
6
14
7
04
53
8
25
9
04
51
10
36
11
15
51
12
34
13
24
58
14
35
15
13
59
16
42
17
48
18
36
19
22
20
22
21
10
51