Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6.
Gałczyńskiego - Parzęczewska (Zgierz)
kierunek:
dw. Łódź Kaliska
5
27
6
17
7
07
56
8
28
9
07
54
10
39
11
18
54
12
37
13
27
14
01
38
15
16
16
02
45
17
51
18
39
19
25
20
25
21
13
54