Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Marysin Tęczowa
kierunek:
Imielnik Nowy
7
24
D
8
24
D
9
10
04
D
11
24
D
12
24
D
13
14
04
D
15
44
D
16
17
24
D
18
24
D
19
24
D
D - Kurs do przystanku Marysin Tęczowa