Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
60
Strykowska - Jana I Cecylii
kierunek:
Imielnik Nowy
4
32
C
5
02
A
12
E
22
C
6
02
A
22
C
37
A
7
08
A
23
A
38
C
8
08
A
23
A
38
A
9
08
A
23
A
10
03
A
23
A
11
03
A
23
A
33
B
12
03
A
23
A
43
A
13
23
C
33
E
38
A
53
A
14
23
A
38
C
15
08
B
23
A
38
A
53
C
16
23
A
38
C
53
B
17
23
C
38
A
18
22
B
19
02
A
22
A
20
02
A
22
A
21
02
A
22
C
42
A
22
22
B
42
A
23
02
A
C - Kurs do przystanku Stryków Dworzec PKP
A - Kurs do przystanku Imielnik Nowy
E - Kurs do przystanku Corning (Smolice)
B - Kurs do przystanku Michałówek / Dobra