Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
61
Gałczyńskiego - Parzęczewska (Zgierz)
kierunek:
Łódź Fabryczna
6
10
7
10
8
08
9
08
10
12
11
12
12
15
13
15
14
15
15
15
16
15
17
15
18
24
19
24
20
24
21
19
22
17