Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
63
Paderewskiego - Zaolziańska
kierunek:
dw. Łódź Chojny
6
23
7
01
41
8
21
9
01
41
10
21
11
01
41
12
21
13
01
41
14
21
15
01
41
16
21
17
01
41
18
21
19
01
40
20
18
55
21
35
22
24
23
06
A
A - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady