Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Bałucki Rynek - Bałucki Rynek
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
4
29
A
49
B
5
09
B
29
A
49
B
6
09
B
29
A
49
B
7
11
B
31
A
51
B
8
11
B
31
A
53
B
9
13
A
33
B
51
A
10
11
B
31
A
51
B
11
11
A
31
B
51
A
12
11
B
31
A
51
B
13
11
A
31
B
51
A
14
11
B
31
A
51
B
15
11
A
31
B
51
A
16
11
B
31
A
51
B
17
10
B
29
A
49
B
18
09
B
29
A
49
B
19
09
B
29
A
49
B
20
09
B
29
A
49
B
21
09
B
29
A
49
B
22
09
B
29
A
49
B
B - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski