Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Bałucki Rynek - Bałucki Rynek
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
4
05
B
25
A
45
C
5
05
C
25
A
49
B
6
09
B
29
A
50
B
7
10
B
31
A
51
B
8
11
B
31
A
51
B
9
11
A
31
B
51
A
10
11
B
31
A
51
B
11
11
A
31
B
51
A
12
11
B
31
C
51
C
13
10
A
31
B
51
A
14
11
C
31
A
51
B
15
11
A
31
B
51
A
16
11
B
31
A
51
B
17
11
B
31
A
51
B
18
11
B
31
A
51
B
19
10
B
30
A
49
B
20
09
B
29
A
49
C
21
09
C
29
A
49
B
22
09
B
29
A
49
B
B - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
C - Kurs do przystanku Sortownia