Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Lutomierska - Zachodnia
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
4
10
B
30
A
50
C
5
10
C
30
A
54
B
6
14
B
34
A
58
B
7
18
B
39
A
59
B
8
19
B
39
A
59
B
9
19
A
39
B
59
A
10
19
B
39
A
59
B
11
19
A
39
B
59
A
12
19
B
39
C
59
C
13
18
A
39
B
59
A
14
19
C
39
A
59
B
15
19
A
39
B
59
A
16
19
B
39
A
59
B
17
19
B
39
A
59
B
18
19
B
39
A
59
B
19
15
B
35
A
54
B
20
14
B
34
A
54
C
21
14
C
34
A
54
B
22
14
B
34
A
54
B
B - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
C - Kurs do przystanku Sortownia