Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Świtezianki - Sikorskiego
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
5
15
A
45
B
6
15
A
45
B
7
15
A
45
B
8
15
A
37
B
57
A
9
17
B
35
A
55
B
10
15
A
35
B
55
A
11
16
B
35
A
56
B
12
15
A
35
B
55
A
13
16
B
35
A
55
B
14
15
A
35
B
55
A
15
15
B
35
A
55
B
16
15
A
35
B
55
B
17
15
A
35
B
55
B
18
15
A
35
B
55
B
19
15
A
35
B
55
B
20
15
A
35
B
55
B
21
15
A
35
B
55
B
22
15
A
35
B
B - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski