Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Mickiewicza (dw. Ł. Kaliska)
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
4
20
B
40
B
57
A
5
10
B
15
B
35
B
57
A
6
15
B
35
B
57
A
7
16
B
42
B
8
03
A
22
B
42
B
9
04
A
24
B
46
A
10
04
B
24
A
42
B
11
04
A
22
B
44
A
12
02
B
24
A
42
B
13
04
A
22
B
44
A
14
02
B
24
A
42
B
15
04
A
22
B
44
A
16
02
B
24
A
42
B
17
04
A
21
B
36
B
57
A
18
15
B
35
B
57
A
19
15
B
35
B
57
A
20
15
B
35
B
57
A
21
15
B
35
B
57
A
22
15
B
35
B
57
A
23
15
B
B - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski