Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
65
Obywatelska - Nowe Sady
kierunek:
Lotnisko Terminal Pasażerski
5
03
A
6
03
A
7
03
A
8
09
A
9
10
A
52
A
10
30
A
11
10
A
50
A
12
30
A
13
10
A
50
A
14
30
A
15
10
A
50
A
16
30
A
17
10
A
18
03
A
19
03
A
20
03
A
21
03
A
22
03
A
23
03
A
A - Kurs do przystanku Lotnisko Terminal Pasażerski